O nás

Bezpečnostné dvere – Maximo

Veľa ľudí pri výbere bezpečnostných dverí porovnáva iba to, čo je viditeľné: počet istiacich bodov, dizajn dverí, kovanie a najmä cenu. Dôležité ochranné parametre ako vnútorná konštrukcia, materiál garantujúci pevnosť, odolnosť proti vlámaniu, nepriezvučnosť, tesnenie, často ujdú pozornosti zákazníkov. Bezpečnostné dvere by mala tvoriť základná pevná oceľová konštrukcia spojená s rámom a prahom. Počet uzamykacích bodov nemusí byť rozhodujúcim parametrom. Zaujímajte sa radšej o rozdiel medzi aktívnymi a pasívnymi čapmi a nechajte si vysvetliť spôsob, akým zapadajú do dverí,či majú uzamykanie do 3- 4 smerov a či zapadajú aj do prahu.Uzamykanie do prahu hrá veľmi dôležitú rolu pri zabezpečení. Nechajte si vysvetliť aj druh výplne dverí a jej vedľajšie funkcie, ktorými sú zateplenie a odhlučnenie. Kovanie bezpečnostných dverí patrí medzi najdôležitejšie prvky bezpečnosti, pretože chráni bezpečnostný a rozvorový zámok, ktorý ovláda uzamykací viacbodový systém dverí.

Kovanie dverí chráni zámok a bezpečnostnú vložku prekrytím proti odvŕtaniu a zlomeniu, čím sa zvyšuje bezpečnostná odolnosť dverí proti násilnému poškodeniu. Rovnako dôležitá je aj odborná montáž dverí, pretože aj kvalitné, ale zle osadené bezpečnostné dvere, môžu byť pre zlodejou ľahkou korisťou. Bezpečnostným dverám Maximo certifikačný orgán pridelil 3 bezpečnostnú triedu (podľa STN ENV 1627-1630), preto Vám ich navrhujeme ako výhodné riešenie pre zabezpečenie, bytov, bytoviek a kancelárií.

Interierové dvere na mieru – Maximo

Naša firma sa zaoberá výrobou interierových dverí na mieru. Pokial máte vo svojom príbytku atypické otvory, poznáme na Váš problém riešenie a to bez búrania či zasahovania do interiéru. Dvere vám vyrobíme na mieru z kvalitného nemeckého povrchu CPL, ktorý dodá Vašim dverám nie len eleganciu a luxus, ale aj vysokú odolnosť voči odretiu,buchnutiu či škrabancom. Prednosťou týchto dverí je v neposlednom rade aj široký výber moderných farieb a frézovaných vzorov podľa vlastného výberu či návrhu. Netreba si vybrať z typizovaných dverí, ktoré trh ponúka – Buďte jedinečný.

Interierové dvere sa triedia do viacerých kategórií podľa štýlu a vzorov.

V našej ponuke máme pre náročnejších klientov farbený typ dverí,farbené vo všetkých odtieňoch Ral a z nekonečným výberom frézovaných vzorov.

Interierové dvere

Naša firma sa dlšie roky zaoberá predajom interierových dverí. Počas rokov sme vystriedali rôznych výrobcov, dodávateľov dverí. Našou osvedčenou značkou sa stali interierové dvere od firmy DRE. Tento typ dverí nás ešte nesklamal, ako v kvalite, tak i v dodacích podmienkach. Firma DRE má v ponuke laminátové dvere a aj s povrchom CPL. Laminát je vždy zlatá stredná cesta a keď sa stretne kvalita so širokým výberom a výhodnou cenou, tam už nie je čo riešiť. CPL povrch je pre náročných klientov, nie len kvôli dizajnu, ale aj kvôli povrchovej úprave. Je to hrubší materiál, ktorý si zamilujete ak máte doma malé deti, alebo ich mienite osadiť na frekventovanejšie miesta. Firma DRE má vždy v ponuke najnovšie farebné prevedenia a neustále zveľaďujú svôj sortiment.